Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Promocje

Tester diagnostyczny Connex Brain Bee
Urządzenie Connex to jest odpowiedzią na wymagania nowoczesnych warsztatów pod kątem szybkości działania, oraz zakresu możliwości wykonywanych zadań. Nowy tester prezentuje nawet 10-krotnie szybszą pracę, co w połączeniu z uproszczoną metodą identyfikacji pojazdu na zasadzie auto-wyszukiwania pozwala znacznie zaoszczędzić czas i ułatwia jego obsługę. Przekonaj się o szeregu korzyści, które zapewnia Connex:

  • Wyszukiwanie pojazdu możliwe jest na 3 sposoby: przez wprowadzenie VIN, całkowicie automatyczny wybór bez konieczności wprowadzania jakichkolwiek danych, lub wybór ręczny z listy.

Cały program został spolszczony na poziomie języka technicznego, MENU jest proste w obsłudze i częściowo nawiązuje do znanych i lubianych rozwiązań z poprzednich urządzeń BrainBee. Dzięki dostępowi do Internetu z pozycji urządzenia można m.in. bezpośrednio korzystać z profesjonalnej bazy danych technicznych na licencji HaynesPro, dodatkowego wsparcia technicznego on-line, połączyć urządzenie z katalogiem do zamawiania części samochodowych, przeprowadzać automatyczne aktualizacje, tworzyć logi, prowadzić czat z serwisem i wiele więcej.

  •  Wizualizacja Menu jest bardzo czytelna i przyjazna dla użytkownika

Po wyborze pojazdu możliwe jest przeprowadzenie diagnozy wybranego sterownika, ale również skorzystanie z możliwości autoskanu całej grupy sterowników np. nadwozia pojazdu, a nawet całej elektroniki, czyli wszystkich sterowników. Proces autoskanu jest bardzo szybki i dostarcza nam sporo istotnych informacji.

  • Przykład skanowanie grupy sterowników nadwozia w Citroen C5

Po połączeniu ze sterownikiem zaskakuje ilość dostępnych funkcji. Aktywacje, testy, czy zaawansowane funkcje serwisowe pozwalają przeprowadzać bardzo szczegółową diagnostykę, a dzięki opracowanym procedurom i szczegółowym opisom, ich użycie nie jest skomplikowane. Producent zadbał o każdy szczegół, warto zwrócić uwagę na sposób przeglądania parametrów. Po pierwsze nie ma ograniczeń co do ilości odświeżanych parametrów, zarówno w wersji tekstowej, jak i graficznej. Kolejnym ułatwieniem jest sortowanie parametrów po słowach kluczowych. Wpisując np. słowo “DPF” z listy wybierane są wyłącznie parametry z tym związane.

  •  Przegląd parametrów pracy z możliwością sortowania wyników

W przypadku wykrycia błędów w sterowniku możliwe jest skorzystanie z dodatkowej pomocy B-PS Tutor, która zapewnie szereg informacji o uszkodzonym komponencie łącznie z instrukcją diagnostyki “krok po kroku”.

  •  Odczyt kodów błędów za pomocą CONNEXa dostarcza często sporo więcej informacji niż sam kod i opis. Baza B-PS to tylko jedna z dostępnych metod wsparcia technicznego.

  •  Diagnostyka uszkodzonego przepływomierza, wszystkie informacje dostępne są bezpośrednio na urządzeniu.

Oprogramowanie urządzenia zostało napisane w nastawieniu na bycie maksymalnie “przyjaznym dla użytkownika”. Wszystkie cechy sprawiają, że będzie to podstawowe narzędzie diagnostyczne w Twoim serwisie! Każda przeprowadzona diagnostyka premiowana jest przez producenta specjalnymi punktami, które można wymienić m.in. na bezpłatne aktualizacje! A to tylko część korzyści.

Zapraszamy do kontaktu i wyceny oferty specjalnej - tel. 502 47 97 47 lub handlowy@jtms.pl 

Podstawowe ceny netto:

Connex BT EOBD

Uniwersalny tester diagnostyczny dedykowany do pojazdów europejskich EOBD

11'900 zł

Connex BT EOBD +12

Uniwersalny tester diagnostyczny dedykowany do pojazdów europejskich EOBD + 12

14'900 zł

2021-08-30 10:23:20
Zobacz także:
Testery diagnostyczne G-scan TAB i G-scan 3